Kariera

Prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr. 101 z 2002r. poz. g26 z pożn. zm.).

Zobacz aktualne oferty pracy:

Marketing Manager

TenSmak Warszawa | Marketing

Marketing Manager

TenSmak Warszawa | Marketing

Jeżeli wśród aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych nie znalazłeś/łaś interesującej Cię oferty prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku prowadzenia projektów rekrutacyjnych zgodnych w Twoim profilem kompetencji.

TenSmak Wojtkowscy sp. j.
ul. ks. P. Jelinka 32
07-130 Łochów
tel. +48 25 67 52 177
e-mail: biuro@tensmak.pl

godziny pracy 8:00 - 16:00

Dział Handlowy
e-mail: zamowienia@tensmak.pl
tel. +48 533 36 33 99

regionalne oddziały sprzedaży >>

W serwisie TENSMAK wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. (Polityka prywatności)

Administratorem Twoich danych osobowych jest TenSmak Wojtkowscy sp. j., ul. ks. P. Jelinka 32, 07-130 Łochów, zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres siedziby lub mailowo: biuro@tensmak.pl Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja umowy pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: „Umową”, dla której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne.

Zamknij